Klasycznie, czyli torebki kuferki


Musiał w końcu nastąpić kres wakacji. Dla młodzieży koniec beztroskich dni i powrót do szkoły, a dla całej reszty do po prostu koniec długich, ciepłych dni, bo przed nami jesień i zima, czyli miesiące wywołujące raczej przygnębienie niż radość. Jednak cieszmy się chwilą, bo mamy jeszcze lato i doceńmy, że wreszcie minęła fala upałów i teraz wreszcie można głęboko odetchnąć i wyjść z domu ze świadomością, że nie usmażymy się w kilka chwil później. Co więcej, obecne poranki i wieczory są nawet chłodne, więc z pewnością można zajrzeć już do szafy w poszukiwaniu czegoś z długim rękawkiem, aczkolwiek i tak najlepiej, żeby było to coś z cienkiego materiału, bo słoneczko mimo wszystko ma jeszcze wielką moc.

Znalazłam taką ciekawą stylizację, idealną właśnie na nieco niższe temperatury, zdecydowanie casualową, której najjaśniejszą gwiazdą jest zdecydowanie torebka, ale o niej później. Na początek kilka słów o pozostałych częściach ubioru. Bardzo podobają mi się jeansy, głównie oczywiście ze względu na dziury, których jestem fanką, po prostu mam słabość do dziurawych spodni :) Poza tym są w moim ulubionym fasonie. Jeansy mają to do ciebie, że pasuje do nich praktycznie wszystko, w każdym kolorze, ja na przykład lubię łączyć jeans z bielą, ale i czerń pasuje tutaj idealnie.

Muszę zwrócić również uwagę na slip-ony, które są, krótko mówiąc, super, świetna faktura, lekki połysk. Rzadko trafiam na slip-ony, które mi się podobają, a to dlatego, że sam model buta nie należy do moich ulubionych, jednak te czarne buciki ubrałabym z wielką chęcią.


 

torebka kuferek skóra węża


Na koniec wisienka na torcie - torebki kufereki, które mnie po prostu zachwyciła. Jej fason jest wręcz fenomenalny (niby kuferek, ale z takim charakterem, że nie sposób oderwać od niej wzroku) i nie przeszkadza mi zupełnie kolor- czarnych torebek nie lubię, ale ta jest niesamowita. Imitacja wężowej skóry w innym przypadku wywołałaby drwiący uśmiech na mojej twarzy, bo uważam, że moda na motywy zwierzęce na ubraniach, czy dodatkach już dawno minęła, ale na tej torbie ten wzór wygląda rewelacyjnie.

 

Zapraszamy również na wpis: Torebka w azteckim klimacie, oraz biała torebka do kombinezonu w kwiaty.
 

Zespół Brytyjka.pl

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem