Jeansowe plecaki z naszywkami Black Sheep - mam i ja
 

Moda jak wiadomo, lubi się zmieniać. Co sezon pojawiają się nowe trendy w modzie odzieżowej czy obuwniczej. Ale nie tylko tam. Okazuje się także, że w modzie "plecakowej" trzeba nadążać za trendami. Nie chcę zostawać w tyle więc w ostatnim czasie sprawiłam sobie prawdziwy hit w temacie plecaków.

jeansowe plecaki z naszywkami

 

Plecaki jeansowe modne są od dawna. Co sezon zmienia się nieco ich forma, ale generalnie możemy uznać, że jeans jest ponadczasowy. W tym sezonie jeans nadal robi furorę. Modne są nadal jeansowe plecaki, ale nie takie zwykłe, jak do tej pory. Obecnie prawdziwym must have jest plecak jeansowy z naszywkami. I właśnie taki plecak z naszywkami sobie sprezentowałam.

jeansowy plecak z naszywkami

 

Na rynku pojawiła się bardzo fajna seria takich plecaków. Są to plecaki Black Sheep. Dostępne są one np. w sklepie Brytyjka. Plecaki te wyróżniają się mnogością wzorów i kolorów. Można dostać zarówno plecaki z naszywkami, jak i z przypinkami czy jednolite. Ja wybrałam plecak z naszywkami, w tradycyjnym kolorze błękitnego jeansu. Czy jestem zadowolona? Zdecydowanie tak. Taki plecak pomaga wyróżnić się na ulicy i nadaje stylizacjom niepowtarzalnego charakteru. Korzystając z takiego plecaka nie można pozostać niezauważonym także na szkolnym korytarzu. Jakie plusy znajduję jeszcze w tym plecaku? Przede wszystkim jest bardzo pojemny. Mieszczę w nim wszystko co potrzeba. Ma wygodne zapięcie, a szycia wydają się być mocne i trwałe. Myślę, że taki plecak z naszywkami powinien znaleźć się w roku 2017 w szafie każdej modnej dziewczyny.


Inne powiązane wpisy: plecak jeansowy z naszywkami, oraz jaki plecak do szkoły?

Zespół Brytyjka.pl
Nikola

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem