Jakie torebki dla nastolatek mogą wybrać matki?


Od razu powiem, że ani mama, ani kochana ciocia, ani tym bardziej babcia nie mają szans kupić nastolatce torebki, którą ona mogłaby się zachwycić. To nie znaczy jednak, że nie mogłyby nastolatce pomóc w wyborze.

 

Przede wszystkim warto wiedzieć, że nastolatki marzą o tym, żeby być dojrzałymi kobietami, mieć poczucie wolności samostanowienia i podejmowania decyzji na własna odpowiedzialność. Tak więc drogie babcie ciocie i mamuśki dajmy nastolatkom to czego tak bardzo oczekują. Niech zobaczą jak Wy wybieracie torebki dla siebie, czym się kierujecie. Nie jest ważne, że nie wybieracie torebki do szkoły, tylko do pracy, do teatru, na randkę... Młoda kobieta zrozumie, że torebki nie kupuje się tak w ogóle, ale w jakimś celu. Pokażcie na swoim przykładzie, co to znaczy, że torebka pasuje do stylizacji. Ona to też zrozumie.

 

Ostatnie słowo zawsze należy do właścicielki

 

Ponarzekajcie trochę w sklepie na kolory, odcienie, ozdoby, materiał z jakiego wykonane są torebki. One zrozumieją, że torby dla nastolatek tak samo jak Wasze muszą być wyjątkowe, niepowtarzalne. Dopiero po takiej lekcji pozwólcie nastolatkom, żeby wybierały same dla siebie. Zobaczycie, że wybierając np. torebki do szkoły powtórzą wszystko, czego się już od Nas nauczyły. Pozwólcie im dorzucić do poszukiwań modnej torebki dla nastolatek ziarno buntu i ekstrawagancji. Im będzie to bardzo pasowało.

torebki listonoszki dla nastolatek

Torebki listonoszki od Brytyjka.pl

 

Stawiajmy na unikatowość oraz pragmatyzm

 

Niech torebka do szkoły ma jakiś oryginalny nadruk, specjalne paski, jaskrawe kolory. Jak nastolatki podrosną, samie dojdą do wniosku, że modne torebki dla nastolatek nie są modne dla kobiet dojrzałych. Co najwyżej możecie stojąc z boku rzucać ciche pytania: czy ta torebka ma dobre zapięcie, czy będzie bezpieczna, co się do niej zmieści, czy ma mocne ucho...Zobaczycie, że nastolatki będą Was słuchały.


Zapraszam też na wpisy: portfel damski jaki wybrać? torebka w Paryskim stylu

Zespół Brytyjka.pl
Nikola

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem