Granatowy portfel młodzieżowy Drzewko

49,90

Ostatnia sztuka. Wysyłka w 24h Dostawa z Polski już od 9 zł Producent:

Piękny portfel dziewczęcy wykonany z matowej skóry ekologicznej w kolorze granatowym. Ozdobiony jest małym metalowym drzewkiem w kolorze złotym.

Portfel składa się z dwóch komór. Komora zapinana na patkę służy do przechowywania banknotów, kart, wizytówek, posiada także 2 kieszonki na fotografię. Komora zapinana zamkiem błyskawicznym jest idealnie przystosowana do przechowywania bilonu.

Doskonały wybór dla osoby ceniącej sobie elegancką galanterię. Portfel Atmosphere wykonany został ze skóry ekologicznej, znakomicie imitującej naturalną. Posiada ozdobne wstawki w kolorze złota. Część frontowa posiada wyvięcia skóry odkrywająće biały materiał.

Wnętrze portfela zostało obszyte gładkim, czarnym materiałem. Portfel zaopatrzony jest w kilka przegródek na karty i dokumenty, wizytówki. Standardowo posiada dwie przedziałki na banknoty oraz trzecią przegrodę zapinana zamkiem błyskawicznym.

Unikalnym rozwiążaniem portfela Atmosphere jest portmonetka, która znajduje się w drugiej części. Portmonetka posiada zapięcie na klasyczy kulkowyzatrzask, a wśrodku dwie przedrody na bilon. Doskonałe rozwiązanie na szybki dostęp do gotówki w razie konieczności
.

DOKŁADNE WYMIARY:
wysokość 10cm
długość 19cm
grubość 4cm


DOKŁADNE WYMIARY:
szerokość 10cm
wysokość 13cm
głębokość 3cm


 

  • zwroty
  • gwarancja

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Zapraszamy do dodania opinii o Granatowy portfel młodzieżowy Drzewko

(5/5)
Wyślij