Duża torba z frędzlami w ulicznym looku


Fala iście afrykańskich upałów, która nawiedziła Polskę (i niestety póki co nie zanosi się na przyjemne ochłodzenie) zdecydowanie dyskwalifikuje zaprezentowaną tutaj stylizację, jako strój, który można by teraz nosić na co dzień. Długi rękaw przyda się chyba dopiero jesienią, bo i ostatnie wieczory zmuszają nas raczej do noszenia dość skąpej odzieży. Jednak załóżmy, a ja się o to modlę, że sierpień uraczy nas jeszcze nieco niższą temperaturą i wtedy taki zestaw sprawdzi się idealnie.

Urzekły mnie w nim spodnie, jeansy, tak zwane boyfriendy. Nie mam zielonego pojęcia skąd ta dziwna nazwa, jednak jak zwał tak zwał, grunt, że mają ciekawy fason i klasyczny kolor, takie jeansy lubię najbardziej. No a poza tym dziury! Nie wiem dlaczego, ale niezwykle podobają mi się takie dziurawe spodnie. Dawno temu, za moich czasów szkolnych, nierzadko celowo dziurawiło się jeansy albo też nie roniło się łezki i nie wyrzucało do kosza, kiedy spodnie przedzierały się samoistnie (po prostu były już tak znoszone), bo takie właśnie były wtedy modne. Gorzej, kiedy pękały w kroku- to już modne nie było :) Dzięki dziurom, spodnie te można z pewnością nazwać oddychającymi, a więc może nie na przesadnie upalne, ale na ciepłe letnie dni mogą okazać się idealne. Do nich dopasowano luźną, białą bluzkę o świetnym fasonie. Biel plus niebieskie jeansy to według mnie strzał w dziesiątkę, takie zestawienia zawsze dobrze ze sobą współgrają.

Duża torba z frędzlamiJeśli chodzi o torebkę, to nasuwa mi się na język jedno słowo, ale niestety jest ono niecenzuralne, mogę powiedzieć tylko tyle, że zaczyna się na "z". Oczarowała mnie od końcówek frędzelków aż po rączki zdobione cudną plecionką. Poza tym kolor, uwielbiam brązy, w brązach mi do twarzy, a ten tutaj jest naprawdę bajeczny. Tyle tylko, że patrząc na zdjęcia, nie zlokalizowałam niestety długiego paska, być może został dołączony do torebki. Akurat dla mnie brak paska przy torebce, który pozwala mi nosić ją tak, jak mi się żywnie podoba, jest jak brak guzika w koszuli, po prostu nie do przyjęcia. Jednak patrząc zupełnie obiektywnie, torba z frędzlami z pewnością skradła moje serce.


Inne ciekawe wpisy: kombinezon w kwiaty oraz czarna torba worek.

Zespół Brytyjka.pl

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem