Czerwone portfele damskie, czyli kobieca klasyka!

 

Czerwone portfele


Uważam, że każda elegancka kobieta powinna mieć zmysłowe dodatki, bo one dodają nam powabu i magii. Ja na przykład uwielbiam takie portfele. I właśnie dziś mam zamiar kupić sobie najpiękniejszy, najbardziej kobiecy czerwony portfel, bo doda mi seksapilu i tajemniczości. Wybieram się więc dla was kilka wiodących modeli.


Zmysłowość - czerwona elegancja


Moim pierwszym typem jest przepiękny czerwony portfel damski polskiej marki Belveder (dostępny w dziale: markowe portfele damskie). Dlaczego właśnie ten? Po pierwsze dlatego, bo jest w mojej ukochanej soczystej czerwieni. Po drugie, dlatego że uszyty jest z licowej skóry naturalnej. Całość uzupełnia jeszcze dokładne przeszycie nicią kaletniczą na froncie, które dodaje mu szyku. To portfel dla kobiety odważnej i świadomej swojej klasy. Pasuje świetnie do kobiety biznesu, bo idealnie akcentuje jej niezależność i charakter. Jest pojemny, podzielony niezależne od siebie części – posiada przegrodę na drobne, oraz na karty kredytowe i dokumenty. Wszystko w idealnym porządku i na swoim miejscu. Jego niepowtarzalny, elegancki look sprawia, że zwraca uwagę świata, tak jak jego właścicielka. Jego styl niewątpliwie podkreśla jego gładka skórzana powierzchnia, bardzo obecnie trendy.

czerwone portfele

Powyżej: czerwony model portfela, szytego ze skóry licowej, portfel dostępny jest pod linkiem: https://www.brytyjka.pl/duzy-portfel-damski-skorzany-czerwony-bw59-id-1717.html


Niebanalny czerwony portfel w wersji mini


Jako drugi wybrałabym mały czerwony portfel damski BW31 (firmy Belveder). To zupełnie inny portfel niż powyższy. Przede wszystkim jest mniejszy, co jednak nie oznacza, że mniej pojemny. Tu również jego czerwień jest bardzo odważna. I to właśnie jest jego ogromnym atutem, bo sprawia, że jest absolutnie wyjątkowy. Jest zaprojektowany tak, że podzielone dwie jego części są od siebie niezależne – portmonetka i portfel. Pierwsza z nich jest idealna na drobne, podręczne pieniądze, druga zaś przeznaczona jest na banknoty i dokumenty - spięta w całość. Dodam jeszcze, że ten czerwony portfel uszyty jest z naturalnej skóry, delikatnie licowanej, która świetnie podkreśla jego szyk. Jak dla mnie ma idealne wymiary, świetnie leży w kobiecej dłoni, jest bardzo zgrabny. Zmieści się w niemal każdej damskiej torebce. To dodatek doskonały dla kobiety z charakterem, światowej i nowoczesnej.

czerwony portfel

Na zdjęciu powyżej: mały portfel damski czerwony od Belveder Polska


Malinowo - czerwony portfel z portmonetką


Ostatni dziś mój typ to malinowo czerwony damski portfel skórzany (dostępny w kategorii: tanie portfele damskie). To całkowicie inny typ niż wcześniejsze. Wykonany jest z lakierowanej skóry naturalnej w kolorze malinowym!..., co nadaje mu bardzo wysmakowanego charakteru. I ma zupełnie inny kolor, też czerwony, ale w tym przypadku jest to kolor wiosny i witalności. Wyposażony jest w kilka przegródek i pojemną portmonetkę na bilon. To bardzo elegancki portfel, pasuje świetnie do kobiety ceniącej klasykę i wysublimowaną elegancję.

malinowy portfel

Powyższy czerwono-malinowy kolor możecie zamówić tutaj: https://www.brytyjka.pl/malinowy-portfel-damski-skorzany-bw41-id-1779.html


Wszystkie opisane dziś portfele są czerwone. Ale każdy z nich jest inny. Tak jak różne są kobiety i ich oczekiwania.


Zapraszam też do przeczytania wpisów: Plecaki Deichmann oraz Dlaczego czerwony portfel?

Karolina

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem