Bomberka w roli głównej - w poszukiwaniu przygody


Bomberka, tradycyjna kurtka pilotów wojskowych i załogi amerykańskich sił powietrznych nie znika z modowych radarów od niemal stu lat. Symbol bohaterstwa, przygody i adrenaliny pojawia się w coraz to nowych, odświeżonych wariantach. Jej najbardziej charakterystyczne cechy to brak kołnierza, podszewka w kolorze pomarańczowym i zapinane na suwak kieszenie.

W nadchodzącym sezonie będą królować opcje w klasycznej palecie barwnej, czyli czerni, granacie i kolorze oliwkowym, a także w bardziej wyrazistych wersjach – błękitach, czerwieniach czy różach.

 

czerwona bomberka damska

Na taką właśnie wygodną i praktyczną kurteczkę postawiła w swojej najnowszej wiosennej stylizacji Xavilove. Bordową bomberkę zestawiła z czarnymi spodniami rurkami z podniesionym stanem i dyskretnym czerwonym body z golfem. Do tego duża czarna torebka damska shopper bag o klasycznym kroju, pojemna, praktyczna i uniwersalna i mamy idealny zestaw wiosenny. Całość świetnie komponuje się z dość nietypowym, wygodnym, a przy tym niezwykle kobiecym uczesaniem – dwoma francuzami.
 

torebka shopper czarna

W tej stylizacji jest pewien szczegół, który od razu rzuca się w oczy. Pierwsze skrzypce gra tu bez wątpienia bomberka, reszta stanowi tylko tło i podkreśla jej oryginalny charakter. I za to należą się autorce wielkie brawa! Właśnie w taki sposób należy te kurtki nosić. To nie jest kolejny anonimowy ciuch, one mają swój charakter, historię i budzą pewne konkretne skojarzenia. Dlatego, najprościej rzecz ujmując, trzeba pozwolić im zabłysnąć, a nie przytłaczać je ogromem dodatków i detali.


Zapraszam do wpisów: torba shopper bag czarna, oraz klasyczna torebka shopper


Zespół Brytyjka.pl
Ada

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem