Błękitny portfel dla dziewczynki balonik

49,90

Produkt niedostępny Dostawa Kurierem DPD już od 16 zł Producent:

Piękny portfel dla dziewczynki w błękitnym kolorze, został wykonany z matowej skóry ekologicznej. Na froncie ozdobiony szeroką patka z metalowym balonikiem i białym tłoczeniem z chmurkami.

Portfel składa się z dwóch komór – zamykanej zamkiem błyskawicznym - na bilon oraz zamykanej na patkę -na gotówkę, karty, wizytówki itp. Wewnątrz znajdują się dwie przezroczyste kieszonki, idealne na fotografie.

Doskonały wybór dla osoby ceniącej sobie elegancką galanterię. Portfel Atmosphere wykonany został ze skóry ekologicznej, znakomicie imitującej naturalną. Posiada ozdobne wstawki w kolorze złota. Część frontowa posiada wyvięcia skóry odkrywająće biały materiał.

Wnętrze portfela zostało obszyte gładkim, czarnym materiałem. Portfel zaopatrzony jest w kilka przegródek na karty i dokumenty, wizytówki. Standardowo posiada dwie przedziałki na banknoty oraz trzecią przegrodę zapinana zamkiem błyskawicznym.

Unikalnym rozwiążaniem portfela Atmosphere jest portmonetka, która znajduje się w drugiej części. Portmonetka posiada zapięcie na klasyczy kulkowyzatrzask, a wśrodku dwie przedrody na bilon. Doskonałe rozwiązanie na szybki dostęp do gotówki w razie konieczności
.

DOKŁADNE WYMIARY:
wysokość 10cm
długość 19cm
grubość 4cm


DOKŁADNE WYMIARY:
szerokość 13cm
wysokość 10cm
głębokość 3cm 

  • zwroty
  • gwarancja
  • super sprzedawca
  • Brytyjka.pl opinie

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Zapraszamy do dodania opinii o Błękitny portfel dla dziewczynki balonik

(5/5)
Wyślij

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem