Biała torebka wizytowa plus kombinezon w kwiaty

Obok tej stylizacji nie da się przejść obojętnie. Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że ostatnimi czasy jest to dla mnie look numer jeden i nie spocznę, dopóki nie upoluję albo takiego samego albo chociaż podobnego kombinezonu. Kombinezon... jak to okropnie brzmi, kojarzy mi się z jakimiś robotnikami, kosmonautami albo dziećmi spadającymi z sanek podczas zimowych zabaw. Jednym słowem, nie kojarzy mi się zbyt przyjemnie. Jednak tutaj, kto by pomyślał, pod tym dziwnym słowem skrywa się coś tak pięknego.

Wykorzystany w tej stylizacji kombi... jednoczęściowy strój łączący bluzeczkę i spodenki... brzmi ładniej, ale zbyt długo, więc dobrze, zostanę przy kombinezonie :) Kombinezonik ten jest przede wszystkim naprawdę seksowny, kobiecy, elegancki, lekki, zwiewny i przewiewny, o uroczym, różanym wzorze i dużym dekolcie. Góra, czyli bluzka, ozdobiona jest małymi, białymi guziczkami. Podoba mi się również długość rękawów, jest idealna, bo jakoś nie widzi mi się ani krótki, ani długi rękawek. Pod kombinezonem widoczna jest biała bluzeczka, zatem można przypuszczać, że materiał z jakiego go wykonano jest raczej lekko prześwitujący, no ale dla pięknej i zadbanej kobiety ukazanie nieco więcej ciała niż zazwyczaj z pewnością nie będzie problemem. No naprawdę, nic tylko się zachwycać. Aczkolwiek nie cały mój zachwyt i podziw przelałam na kombinezon.

torebka kopertówka biała


Spora część musiała zostać na torebkę. Nie będę się silić na jakieś wyszukane epitety i powiem po prostu, że jest świetna. Co prawda pasek, czyli w tym przypadku łańcuszek mógłby być nieco dłuższy, bo lubię nosić torebki wizytowe przerzucone przez ukos, ale z drugiej strony dla tego modelu mogłabym zrobić wyjątek. Torebeczka jest bardzo schludna i szykowna. Wspomniany łańcuszek najczęściej spotykam w torebkach jako na przykład wstawki w długim pasku, które są jakby przedłużeniem paska, a tutaj cały pasek jest po prostu z łańcuszka, co ogromnie mi się podoba i nadaje torebce niesamowitego uroku i, wbrew pozorom, delikatności i lekkości.


Zapraszamy do lektury: biała torebka worek oraz żółta torebka damska.

Zespół Brytyjka.pl
Ola

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem